Bezpłatna wycena w 15 minut

Akceptuję regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych szczególnych kategorii zawartych w przesłanych dokumentach w celu dokonaniu wyceny oraz wykonania tłumaczenia. W razie braku wyrażenia powyższej zgody możesz przesłać nam dokument zawierający tego typu dane pod warunkiem, że uprzednio dokument ten zostanie zanonimizowany w sposób uniemożliwiający nam przetwarzanie danych szczególnych kategorii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e-mail, w celu otrzymywania na ten adres e-mail materiałów ofertowych dotyczących usług oferowanych przez Translation Time SP. Z O.O.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Translation Time SP. Z O.O. Twoje dane są przetwarzane w celu dokonania wyceny tłumaczenia przesłanych przez Ciebie dokumentów. Dodatkowo jeżeli wyraziłeś na to zgodę, będziemy wysyłać Ci na wskazany adres e-mail materiały ofertowe dotyczące usług Administratora, w tym wypadku Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz przysługujących Ci uprawnień znajdziesz w Polityce prywatności

Informacje kontaktowe
Telefon :
692 892 592
Adres :
31-161 Kraków ul. Szlak 10/5